Contact: +49 2777 89-0 DE EN NL
Cartonia Karriere

DISTRIBUTIE EN LOGISTIEK

Als »Leader of the Supply-Chain« geven wij u zekerheid bij de ontwikkeling, realisatie en levering van uw verpakkingen. Samen met onze logistieke partners bieden wij oplossingen voor opslag en logistieke afwikkeling en garanderen zo korte responstijden en een optimaal benutte vrachtruimte. Zo maken wij deel uit van uw waardeketen.

Neem contact met ons op. Uw regionale contactpersoon vindt u hier:

Cartonia Logo klein

Cartonia’s distributiecentra

Cartonia Vertrieb
Cartonia Vertrieb
Buitendienst
Izzet Cakar
Mobile +49 (0) 151 12237468
cakar@cartonia.de

Binnendienst
Marcel Seibel
Fon +49 (0) 2777 89-24
Fax +49 (0) 2777 89-31
seibel@cartonia.de

Frank Roßmann
Fon +49 (0) 2777 89-27
Fax +49 (0) 2777 89-31
rossmann@cartonia.de
Buitendienst
Daniel Beul
Mobile +49 (0) 170.9205172
d.beul@cartonia.de

Binnendienst
Dennis Mohri
Fon +49 (0) 2777 89-28
Fax +49 (0) 2777 89-29
mohri@cartonia.de

Frank Roßmann
Fon +49 (0) 2777 89-27
Fax +49 (0) 2777 89-31
rossmann@cartonia.de
Buitendienst
Hans-Joachim Terasa
Mobile +49 (0) 151.12237473
terasa@cartonia.de

Binnendienst
Meik Gisbrecht
Fon +49 (0) 2777 89-25
Fax +49 (0) 2777 89-31
gisbrecht@cartonia.de
Buitendienst
Andreas Well
Mobile +49 (0) 177.4017692
well@handelsvertretung-well.de

Binnendienst
Frank Roßmann
Fon +49 (0) 2777 89-27
Fax +49 (0) 2777 89-31
rossmann@cartonia.de
Binnendienst
Dennis Mohri
Fon +49 (0) 2777 89-28
Fax +49 (0) 2777 89-29
mohri@cartonia.de
Buitendienst
Andreas Well
Mobile +49 (0) 177.4017692
well@handelsvertretung-well.de

Binnendienst
Daniel Benner
Fon +49 (0) 2777 89-32
Fax + 49 (0) 2777 89-29
benner@cartonia.de
Cartonia Vertrieb
Cartonia Logo klein

WIJ HEBBEN STERKE PARTNERS

Als dochteronderneming van de Peters-Groep onderhouden wij nauwe banden met sterke partners op het gebied van handel en productie.

WIJ HEBBEN STERKE PARTNERS