Contact: 02777 89-0 DE EN NL
Cartonia Karriere

DISTRIBUTIE EN LOGISTIEK

Als »Leader of the Supply-Chain« geven wij u zekerheid bij de ontwikkeling, realisatie en levering van uw verpakkingen. Samen met onze logistieke partners bieden wij oplossingen voor opslag en logistieke afwikkeling en garanderen zo korte responstijden en een optimaal benutte vrachtruimte. Zo maken wij deel uit van uw waardeketen.

Neem contact met ons op. Uw regionale contactpersoon vindt u hier:

Cartonia Logo klein

Cartonia’s distributiecentra

Cartonia Vertrieb
Cartonia Vertrieb
Buitendienst
Izzet Cakar
Mobile +49 (0) 151 12237468
cakar@cartonia.de

Binnendienst
Daniel Beul
Fon +49 (0) 2777 89-24
Fax +49 (0) 2777 89-31
beul@cartonia.de

Frank Roßmann
Fon +49 (0) 2777 89-27
Fax +49 (0) 2777 89-31
rossmann@cartonia.de
Buitendienst
Ferdinand Knizia
Mobile +49 (0) 170.9205172
knizia@cartonia.de

Binnendienst
Dennis Mohri
Fon +49 (0) 2777 89-28
Fax +49 (0) 2777 89-29
mohri@cartonia.de

Frank Roßmann
Fon +49 (0) 2777 89-27
Fax +49 (0) 2777 89-31
rossmann@cartonia.de
Buitendienst
Hans-Joachim Terasa
Mobile +49 (0) 151.12237473
terasa@cartonia.de

Binnendienst
Ana-Lisa Autschbach
Fon +49 (0) 2777 89-25
Fax +49 (0) 2777 89-31
autschbach@cartonia.de
Buitendienst
Peter Passmann
Mobile +49 (0) 173.3058498
peter.passmann@vodafone.de

Binnendienst
Frank Roßmann
Fon +49 (0) 2777 89-27
Fax +49 (0) 2777 89-31
rossmann@cartonia.de
Binnendienst
Dennis Mohri
Fon +49 (0) 2777 89-28
Fax +49 (0) 2777 89-29
mohri@cartonia.de
Buitendienst
Peter Passmann
Mobile +49 (0) 173.3058498
peter.passmann@vodafone.de

Binnendienst
Daniel Benner
Fon +49 (0) 2777 89-32
Fax + 49 (0) 2777 89-29
benner@cartonia.de
Cartonia Vertrieb
Cartonia Logo klein

WIJ HEBBEN STERKE PARTNERS

Als dochteronderneming van de Peters-Groep onderhouden wij nauwe banden met sterke partners op het gebied van handel, productie en recycling.

WIJ HEBBEN STERKE PARTNERS